Malířství

 

Nabízíme počítačové míchání barev z nepřeberného množství odstínů a druhů nebo ekonomicky výhodné namíchání barev tonery přímo u zákazníka.

 

Malování pokojů provádíme v panelových bytech i ve starší cihlové zástavbě, malování pokojů i prázdných bytů, malování hal, ubytovacích zařízení, malování kanceláří, nebytových a skladových prostor. Výmalba schodiště viz foto.

 

Naší snahou je uspokojit zákazníky v co nejkratších termínech. Provádíme oškrábání starých nátěrů, stěrkování, broušení. Malování provedeme včetně kvalitní přípravy povrchů zdí a stropů, stržení starých tapet, oškrábání staré malby, vyrovnání nerovností, zdí a stropů.

 

 Svěřte tedy svůj projekt profesionálům a budete mít záruku kvalitně vykonané práce na Vaší zakázce. Těšíme se na spolupráci  s Vámi.

 

 

 

 

 

TOPlist

Malování zdí a stropních částí

 

Pokud se rozhodujete proměnit pokoj výmalbou zdí a stropních částí, je to nejefektivnější způsob proměny pokoje k patřičnému přitažlivému výsledku.

 

Výběr barvy a jeho tipy.

 

Barvu vybírejte opravdu pečlivě a důsledně.

 

Fakt, že cena jednoho výrobku je levnější než cena druhého, může znamenat, že také kryvost je méně intenzívní. A může se přihodit, že budete potřebovat nanést více vrstev v případě volby levnějšího výrobku. Z výrazně krycí barvou této situaci předejdete.

 

Barvu sladíme s okolním interierem, volbou odstínu prostor podtrhneme, nebo tlumenými odstíny doplníme celkový dokem a atmosféru.

 

Vaše představa a naše realizace, zkušenosti a dovednosti.

Kontakt

Malirstvigrumann Alšova 994
Příbor
74258
736702642 grumannrene@seznam.cz